
Колодка гальм. диск. OPEL VECTRA B, передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0390.10
1 121 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. OPEL VECTRA B, передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863037
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Ate-Teves
Довжина 1 [мм]: 155,4
Довжина 2 [мм]: 156,4
Товщина 1 [мм]: 19,5
Товщина 2 [мм]: 20,3
Висота, мм: 74,2
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Знак відповідності нормам: E190R-01022/401
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 170
Довжина пакування, см: 120
Вага, кг: 2.1
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0390.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 74.2 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Astra |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
- Ціна: 1 121 ₴
