
Колодка гальм. диск. OPEL ASTRA G задн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 495 218
1 078 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. OPEL ASTRA G задн. (вир-во Bosch)
Картка: 4635925397
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 23416
УКТВЭД: 8708309198
Висота, мм: 42,8
Ширина, мм: 95,4
Додаткова інформація 2: з посібником з монтажу
Товщина, мм: 13,5
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 70
Ширина пакування, см: 110
Довжина пакування, см: 70
Вага, кг: 0.7
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 218 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 42.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Kia |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Corsa, Zafira, Combo, Meriva |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 13.5 мм |
| Ширина | 95.4 мм |
- Ціна: 1 078 ₴
