
Колодка гальм. диск. TOYOTA COROLLA, YARIS передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0740.02
1 199 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. TOYOTA COROLLA, YARIS передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900863597
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
УКТВЭД: 8708309198
Довжина, мм: 116,5
Висота, мм: 51,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина, мм: 16,5
Знак відповідності нормам: E990R-01112/183
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 60
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 75
Вага, кг: 1.18
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0740.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 51.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 116.5 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Geely, Lifan, BYD, Toyota |
| Сумісність з моделлю | F3R, Celica, F3, Vision, Yaris, Yaris Verso, MR2, 620 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 199 ₴
