
Колодка гальм. диск. MB 190 (W201, W202) задн. (вир-во TRW)
- Немає в наявності
- Код: GDB987
1 013 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. MB 190 (W201, W202) задн. (вир-во TRW)
Картка: 733515
Виробник: TRW
Обмеження виробника: ATE
Виконання гальмівного супорта: Гальмівний супорт з 2 кріпильними штифтами
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота, мм: 58,5
Ширина, мм: 61,7
Товщина, мм: 15,2
Знак відповідності нормам: E1 90R 01025/185
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 80
Довжина пакування, см: 80
Вага, кг: 0.63
Об'ємна вага: 0.17
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB987 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 58.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | SL, C-Class, S-Class, 124 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.2 мм |
| Ширина | 61.7 мм |
- Ціна: 1 013 ₴
