
Колодка гальм. диск. DACIA SANDERO передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 495 212
824 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. DACIA SANDERO передн. (вир-во Bosch)
Картка: 4635925393
Виробник: BOSCH
Сторона монтажу: спереду
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Номер WVA: 21463
УКТВЭД: 8708309198
Висота, мм: 64,9
Ширина, мм: 100
Товщина, мм: 18
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 140
Довжина пакування, см: 100
Вага, кг: 1.04
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 212 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 64.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, 19, 20, Rapid, Sandero, Solenza, 25, 11, 21, Megane, Fuego, Clio, 1.1, Logan, Largus, Super 5 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 824 ₴
