
Тормозные колодки дисковые DACIA SANDERO передняя (пр-во BREMBO)
- Немає в наявності
- Код: P 68 008
1 024 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. DACIA SANDERO передн. (вир-во BREMBO)
Картка: 46351339521
Виробник: BREMBO
Сторона монтажу: спереду
Гальмівна система: Lucas
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Номер WVA: 21463
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 205,5
Висота, мм: 65
Ширина, мм: 100
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Товщина, мм: 18
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 80
Ширина пакування, см: 90
Довжина пакування, см: 125
Вага, кг: 1.12
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 68 008 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 65 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Lifan, Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | Solenza, 11, Espace, Express, 520i, Logan, 19, 20, Rapid, 21, Fuego, Clio, Megane, Sandero, 25, 1.1, Supernova, Largus, Super 5 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 024 ₴
