
Колодка гальм. диск. FORD MONDEO, передн. (вир-во Bosch)
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 169
2 119 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. FORD MONDEO, передн. (вир-во Bosch)
Картка: 6900273647
Виробник: BOSCH
Матеріал: Низькометалев.
Висота 1 [мм]: 66,6
Ширина 1 [мм]: 155,4
Номер WVA: 24123
Габаритна висота 2 [мм]: 71,8
Ширина 2 [мм]: 156,5
УКТВЭД: 8708309198
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Товщина, мм: 20,2
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Базова одиниця: шт.
Висота пакування, см: 90
Ширина пакування, см: 175
Довжина пакування, см: 110
Вага, кг: 2.15
Об'ємна вага: 0.58
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 169 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 66.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.8 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 20.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
- Ціна: 2 119 ₴
