
Колодка гальм. диск. TOYOTA COROLLA передн. (вир-во REMSA)
- Немає в наявності
- Код: 0167.04
818 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодка гальм. диск. TOYOTA COROLLA передн. (вир-во REMSA)
Картка: 6900862542
Виробник: Remsa
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 4
УКТВЭД: 8708309198
Довжина, мм: 119,7
Висота, мм: 47,5
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина, мм: 15
Знак відповідності нормам: E990R-01112/057
Базова одиниця: компл
Висота пакування, см: 40
Ширина пакування, см: 120
Довжина пакування, см: 130
Вага, кг: 1.06
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0167.04 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 47.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 119.7 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Tercel, Corolla, MR2 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
- Ціна: 818 ₴
